Döner Kartlık Sistemleri


DİSPLAY ÜRÜNLER / Döner Kartlık Sistemleri

Döner Kartlık Sistemleri Umde Reklam Kalitesi ve güvencesiyle güvenlik amaçlı, kolay kullanımlı, estetik ve sağlam birer üründür. Döner kartlık stantlarımız şeffaf veya siyah renk seçeneği yanında 50 ve katları şeklinde tasarlanmaktadır. Kimlik Stantlarımız güvenlik amaçlı olarak hemen her yerde kullanılabilmektedir. Döner kartlıkların her katı ayrı olarak dönebilmektedir. 

Döner kartlıkların her katı ayrı olarak dönebilmektedir. Döner Kartlıklar ziyaretçi sirkülasyonu fazla olan hemen her yerde kullanılabilir. Döner Kartlık Sistemleri tasarım, imalat ve satışı Umde Reklam kalitesiyle sizlerle...


Döner Kartlık standlarımız pleksiglas ve MDF lam olarak ta üretilmektedir.

Güvenlik görevlisi gelen ziyaretçilerin kimliklerini alarak ziyaretçiye bir giriş kartı verir ve ziyaretçinin kimlik kartını bu kutuda muhafaza eder, Hangi kimliği hangi sıra numarasından almış ise tekrar ziyaretçiye kimliğini iade eder ziyaretçi kimlik kartı dolabımız pleksiglastan elle yapılmaktadır. Her modül bağımsız olarak dönebilmektedir. Küçük ve dar alanlarda kullanım kolaylığı sağlar, taşınabilir bir sisteme sahiptir.