Döner Kartlık Sistemleri


DİSPLAY ÜRÜNLER / Döner Kartlık Sistemleri

Döner Kartlık Sistemleri Umde Reklam Kalitesi ve güvencesiyle güvenlik amaçlı, kolay kullanımlı, estetik ve sağlam birer üründür. Döner kartlık stantlarımız şeffaf veya siyah renk seçeneği yanında 50 ve katları şeklinde tasarlanmaktadır. Kimlik Stantlarımız güvenlik amaçlı olarak hemen her yerde kullanılabilmektedir. Döner kartlıkların her katı ayrı olarak dönebilmektedir. 

Döner kartlıkların her katı ayrı olarak dönebilmektedir. Döner Kartlıklar ziyaretçi sirkülasyonu fazla olan hemen her yerde kullanılabilir. Döner Kartlık Sistemleri tasarım, imalat ve satışı Umde Reklam kalitesiyle sizlerle...


Döner Kartlık standlarımız pleksiglas ve MDF lam olarak ta üretilmektedir.

Güvenlik görevlisi gelen ziyaretçilerin kimliklerini alarak ziyaretçiye bir giriş kartı verir ve ziyaretçinin kimlik kartını bu kutuda muhafaza eder, Hangi kimliği hangi sıra numarasından almış ise tekrar ziyaretçiye kimliğini iade eder ziyaretçi kimlik kartı dolabımız pleksiglastan elle yapılmaktadır. Her modül bağımsız olarak dönebilmektedir. Küçük ve dar alanlarda kullanım kolaylığı sağlar, taşınabilir bir sisteme sahiptir.

İhtiyaç duyan müşterilerimiz için Plastik kart üretimimiz de bulunmaktadır. Ziyaretçi Kartı, Sürekli Giriş Kartı, Ziyaretçi Araç Giriş Kartı gibi firmanıza ve kurumunuza özel kart tasarım ve üretimlerimiz içinde fiyat alabilirsiniz. Ayrıca kart kılıfı, boyun askı ipleri içinde fiyat alabilirsiniz.

Sitemizdeki ziyaretçi kartlarını ve kartlar hakkındaki bilgileri hızlıca şu linkten inceleyebilirsiniz.

http://www.umdereklam.com/9268/ziyaretci-kartlari-misafir-kartlari

Rotary Card Holder Systems; are easy-to-use, aesthetic and robust products for security purposes with Umde Reklam quality and assurance. Our rotating card stands are designed in transparent or black color options as well as 50 and its multiples. Our Identity Stands can be used almost everywhere for security purposes. Each floor of the rotary cartridges can be rotated separately.

Our Rotary Card Stands are also produced as plexiglass and MDF lam.

The security guard takes the identity of the visitors and gives the visitor an entry card and keeps the visitor's ID card in this box. Whichever ID he received from which queue number, he returns his ID back to the visitor. Our visitor ID card cabinet is made by hand from plexiglass. Each module can rotate independently. It provides ease of use in small and narrow areas and has a portable system.

We also produce plastic cards for our customers who need it. You can get a price in our special card designs and productions such as Visitor Card, Permanent Entry Card, Visitor Vehicle Entry Card. You can also get a price for card sleeves and lanyards.

You can quickly review the visitor cards and information about the cards on our site from the link below.
http://www.umdereklam.com/9268/ziyaretci-kartlari-misafir-kartlari
e-mail for your requests from outside Turkey: umdereklam06@gmail.com