Örnek Plaket Yazıları


SEKTÖREL BİLGİLER / Örnek Plaket Yazıları

Tayin Plaketi Örnek Metinleri

Kurumumuza yapmış olduğunuz değerli katkılardan dolayı şükranlarımızı sunar, yeni görevinizde başarılar dileriz.

Adliyemizde vermiş olduğunuz hizmetlerden dolayı teşekkür eder, yeni görevinizde başarılar dileriz

Müdürlüğümüz kadrosunda çalıştığınız süre içerisinde gayretli ve başarılı çalışmalarınızdan dolayı teşekkür eder, yeni görevinizde sağlık, esenlik ve mutluluklar dileriz.

Emeklilik Plaketi Örnek Metinleri

Birlikte çalıştığımız dönemde, çalışanların sorunlarına göstermiş olduğunuz olumlu yaklaşım ve katkılarınıza teşekkür eder, bundan sonraki yaşantınızda başarılar dileriz.

Şubemizde yapmış olduğunuz hizmetlerden dolayı teşekkür eder, bundan sonraki yaşamınızda sağlık ve esenlikler dileriz.

Firmamızdaki başarılarla dolu çalışma hayatınızı noktalarken, verdiğiniz emek ve özverili hizmetlerinize teşekkür ediyor, bundan sonraki yaşantınızda sağlık ve esenlikler diliyoruz.

Kuruluşumuzda yapmış olduğunuz hizmetlerinize teşekkür eder, bundan sonraki yaşantınızda sağlık, başarı ve mutluluklar dileriz.

Bölgemizde geçen hizmetlerinizden ötürü teşekkür eder, bundan sonraki yaşantınızda başarılar dileriz.

Okulumuzdaki yaptığınız başarılı çalışmalarınızdan dolayı sizi kutlar, emeklilik yaşantınızda sağlık ve esenlikler dileriz.

Bugüne kadar firmamızda yapmış olduğunuz kıymetli hizmetlerinize teşekkür eder, bundan sonraki yaşamınızda sağlık ve mutluluklar dileriz.

Göreviniz süresince Emniyet Teşkilatına vermiş olduğunuz hizmetlerden dolayı teşekkür eder, Emeklilik hayatınızda ailenizle birlikte sağlık ve mutluluklar dilerim.

25 yıllık hizmet süresi boyunca uyumlu ve özverili çalışmaları ile örnek olan Sayın Mehmet KARAMANLI 'ya emeklilik hayatında mutluluk ve huzur dolu günler dileriz.

Teşekkür Plaketi Örnek Metinleri

Görevli bulunduğunuz süre içerisinde İlçe Emniyet Müdürlüğümüze vermiş olduğunuz değerli hizmetlerinize teşekkür ederiz.

Müdürlüğümüz kadrosunda çalıştığınız süre içerisinde, gayretli ve başarılı çalışmalarınızdan dolayı teşekkür eder, sağlık, esenlik ve mutluluklar dilerim.

Çankaya İlçe Emniyet Müdürlüğünde yapmış olduğunuz kıymetli çalışmalardan dolayı şükranlarımızı sunarız.

Kurumumuzca düzenlenen 2015 yılı,  Bahar Bayramı Kupası Voleybol Turnuvasında gösterdiğiniz medeni, münevver, erdemli tavır ve davranışlarınızdan dolayı, teşekkür ederiz.

"Sağlıklı Yaşam " konulu söyleşiye katkılarınızdan dolayı teşekkür ederiz.

Derneğimize ve Morfoloji bilimine yapmış olduğunuz katkılardan dolayı teşekkür ederiz.

Adliyemizde görev yaptığınız süre içerisinde yaptığınız hizmetlerden dolayı teşekkür eder, başarılarınızın devamını dileriz. Sizi daima şükranla hatırlayacağız.

5. nci Geleneksel Festivalimize ve Güreşlerimize Katılım, Tefrişleriniz ve İlçemize yapmış olduğunuz kıymetli yardımlardan dolayı şükranlarımızı sunarız.