Hasta Tanımlayıcı (izolasyon) Figürler


SAĞLIK / Hasta Tanımlayıcı (izolasyon) Figürler

Pleksiglas Hasta Tanımlayıcı Figürler

Pleksiglas hasta tanımlayıcı figürlerimiz Hizmet kalite standartlarına uygun olarak ve kolay kullanılabilecek şekilde estetik görünümlü üretilmektedir. Türkiye’nin hemen her şehrinde hastanelerde Umde Reklam güvencesiyle ürettiğimiz Pleksiglas Hasta Tanımlayıcı Figürleri görebilirsiniz.

Hastalık çeşidine göre ilgili figürün sürgülü kapağını açık veya kapalı pozisyona getirerek hastane çalışanları bilgilendirilebilmektedir. Figür arkasından çift taraflı bant ile veya delik yerlerinden vida ile montaj yapılabilmektedir.

Pleksiglas hasta tanımlayıcı figürleri ve 2011 yılından beri kendi kalıplarımızla ürettiğimiz Abs plastik Hasta tanımlayıcı figürleri, yılların deneyimi ve üretim kapasitesinin sunduğu avantajlarla hastanelerimize en hızlı şekilde ulaştırıyoruz.

Pleksiglas Hasta Tanımlayıcı Figürler Şartnamesi 
Hasta tanımlayıcı figürler 4lü set olarak pleksiglastan üretilmiş olacaktır. Hasta tanımlayıcı figürlerin arka zemini 3mm, ön şeffaf kısmı 3mm kalınlıkta üretilmiş olacaktır. Renkler ve şekiller Sağlık Bakanlığı HKS’ye uygun olacaktır. Her bir figür önden sürgülü olacak ve kolay sürülebilir olacaktır. Figür kenarlarında hiçbir şekilde kesim izi, çapak ve bozukluk olmayacaktır. Figür renkleri kolay deforme olmayacak şekilde üretilmiş olacaktır. Teslim edilecek olan Figürlerin 1 adet örneği kuruma sunulacak, nihai ürünler numuneye uygun olarak üretilecek ve idareye teslim edilecektir. Figürlerin her iki yanında hastane gerek görürse vidalı montaj için 5mm delikler olacaktır. Figürler 21x29 cm ebatta üretilecektir.
Üretimde baskı, kesim hatası, birleştirme hatası olmayacaktır. Figür yüzeylerinde kırık, çizik, soluk görüntü olmayacaktır.

Bazı hastanelerimiz yerinden alınması ihtimaline karşı vidalı olarak kullanmayı arzu etmektedir. Detaylar için Umde Reklam 
+90 536 610 63 19  nolu telefondan arayabilirsiniz.