Hasta Tanımlayıcı (izolasyon) Figürler


SAĞLIK / Hasta Tanımlayıcı (izolasyon) Figürler

Pleksiglas Hasta Tanımlayıcı Figürler

Pleksiglas hasta tanımlayıcı figürlerimiz Hizmet kalite standartlarına uygun olarak ve kolay kullanılabilecek şekilde estetik görünümlü üretilmektedir. Türkiye’nin hemen her şehrinde hastanelerde Umde Reklam güvencesiyle ürettiğimiz Pleksiglas Hasta Tanımlayıcı Figürleri görebilirsiniz.

Hastalık çeşidine göre ilgili figürün sürgülü kapağını açık veya kapalı pozisyona getirerek hastane çalışanları bilgilendirilebilmektedir. Figür arkasından çift taraflı bant ile veya delik yerlerinden vida ile montaj yapılabilmektedir.

Pleksiglas hasta tanımlayıcı figürleri ve 2011 yılından beri kendi kalıplarımızla ürettiğimiz Abs plastik Hasta tanımlayıcı figürleri, yılların deneyimi ve üretim kapasitesinin sunduğu avantajlarla hastanelerimize en hızlı şekilde ulaştırıyoruz.

Abs Plastik Hasta Tanımlayıcı Figürler ve Kullanımı

Ürünler üzerindeki mıknatıs ve zemine yapıştırılan metal butonlar sayesinde her türlü zeminde kullanılabilmektedir. Hasta başlarında metal başlık bulunan hastanelerde uygulama direk bu başlıkların üzerine kolayca yapılabilmektedir.

Ürünlerle beraber gelen 1x1 cm ölçüsündeki metal butonun arkasındaki koruma bandını kaldırınız. Butonu uygulanacak zemine yapıştırınız. Figür arkasındaki mıknatıs butona yapışacaktır. İkinci bir figür yapışma ihtimali varsa 10 cm ara ile bir buton daha yapıştırınız. Aynı anda kullanılacak figür sayısına göre bu sayıyı artırabilirsiniz.

Figürü bu butonun üzerine tutturunuz. Güçlü mıknatıs etkisi sayesinde kolayca tutacaktır.

ABS Plastik Hasta Tanımlayıcı Figürler Şartnamesi (İzolasyon Figürleri Şartnamesi)

Sağlık Bakanlığı izolasyon tanımlayıcı figürler hizmet kalite standartlarına uygun olacaktır.
Figürler 8.5 cm çapında ABS plastikten yapılmış olacaktır. (Sağlam, hafif, şık)
Her ürünün Arkasında gizli mıknatıslar olacaktır. Her figür için arkası yapışkanlı 1x1 cm  metal buton olacaktır. Figür renkleri Sağlık Bakanlığı Hizmet Kalite Standartlarında belirtildiği üzere Düşme Riski olan hastalarda Dört Yapraklı Yonca Figürü (Yeşil) Solunum İzolasyonunda Yaprak Figürü (Sarı) Damlacık İzolasyonunda Çiçek Figürü (yaprakları mavi orta kısmı sarı) Temas İzolasyonunda Yıldız figürü (kırmızı) olarak hazırlanmıştır.
Sağlık Bakanlığı figür kullanımı haricinde figür üzerinde herhangi bir yazı istememektedir.
Figürler mikrop barındırmayacak malzemeden üretilmiş olacaktır. Kenarlarında çapak, hissedilir şekilde kesim izi vs. olmayacaktır. Figürlerin üzerindeki renkler sonradan boyama, kağıt vb. malzemeye basılarak yapıştırma gibi bir yöntemle yapılmış olmayacaktır.
Figürler hasta başlarına yada hasta oda kapılarına uygulanabilecek şekilde olacaktır.
Bakanlık figürlerin kullanımı haricinde bir yazı olmasını kesinlikle istememektedir.
Yalnızca figürler hasta oda kapılarına veya hasta başlarına uygulanmalıdır.

Pleksiglas Hasta Tanımlayıcı Figürler Şartnamesi 
Hasta tanımlayıcı figürler 4lü set olarak pleksiglastan üretilmiş olacaktır. Hasta tanımlayıcı figürlerin arka zemini 3mm, ön şeffaf kısmı 3mm kalınlıkta üretilmiş olacaktır. Renkler ve şekiller Sağlık Bakanlığı HKS’ye uygun olacaktır. Her bir figür önden sürgülü olacak ve kolay sürülebilir olacaktır. Figür kenarlarında hiçbir şekilde kesim izi, çapak ve bozukluk olmayacaktır. Figür renkleri kolay deforme olmayacak şekilde üretilmiş olacaktır. Teslim edilecek olan Figürlerin 1 adet örneği kuruma sunulacak, nihai ürünler numuneye uygun olarak üretilecek ve idareye teslim edilecektir. Figürlerin her iki yanında hastane gerek görürse vidalı montaj için 5mm delikler olacaktır. Figürler 21x29 cm ebatta üretilecektir.
Üretimde baskı, kesim hatası, birleştirme hatası olmayacaktır. Figür yüzeylerinde kırık, çizik, soluk görüntü olmayacaktır.

Bazı hastanelerimiz yerinden alınması ihtimaline karşı vidalı olarak kullanmayı arzu etmektedir. Detaylar için Umde Reklam 
+90 505 434 1431 nolu telefondan arayabilirsiniz.