Araç ve Cam Folyo Giydirme


FOLYO UYGULAMALARI / Araç ve Cam Folyo Giydirme

Araç Reklam Giydirme
Araçlarımız firma, ürün ve hizmet tanıtımı için çok büyük reklam potansiyeli taşımaktadır.  Araçlar sürekli trafikte olduğu için işimizi göze önüne getirmekte, çok geniş kitlelere tanıtımımızı yapmaktadır.
Aynı zamanda araç üzerine reklam uygulaması sağladığı faydaya kıyasla çok uygun fiyatlara tekabül etmektedir. Araç kaplama, bu iş için özel olarak üretilmiş cast folyo ürünlerle yapılmaktadır

Araç reklam kaplama baskı folyosu ile de yapılabilmektedir. Ancak uygun olan seçenek cast folyodur. Cast folyonun özelliği; araç giydirme de aracın kanal, kıvrım, dönüş kısımları gibi noktalarda aracın şeklini kolay almasıdır.

Ayrıca cast folyo sökülürken aracın orjinal boyasına ve zeminine söküm esnasında zarar vermez. Araç giydirme de kullanılan cast folyo daha çok aracın boyasını, zeminini; güneş uv ışınlarından ve dış etkenlerden oluşabilecek küçük çiziklerden korumaktadır. Araba kaplamalarında cast folyo söküldüğünde altta zeminde yapışkan veya benzeri izler bırakmaz.

Reklamlarınızı araçlarınızda yayınlatırken trafik reklam yönetmeliğine uygun yaptırmanızı tavsiye ederiz.
Otobüs Giydirme
Otobüs Kaplama Teknik Bilgiler: Otobüs Reklamlarında kullanılan Folyonun özelliği dış mekan folyodur. Cam alanlara cam grafiği folyosu owv (One Way Vision) kullanılmaktadır. 
Diğer reklam mecralarına nazaran otobüs reklamları, dış alanlarının büyüklüğüyle göz dolduran dev görünümlü birer bilboard biçimindedir. Günde binlerce yolcu taşıyan otobüsler, sürekli hareket halindedir.
Otobüs Reklamlarınız tasarı onayından sonra başlar. Baskıların ve uygulamaların yapılmasının ardından aracın fotoğrafları çekilerek teslim edilir.